reklam-ajansi23

Bartın Dijital Pazarlama Ajansı

bartin-dijital-pazarlama-ajansi

Bartın Dijital Pazarlama Ajansı

Bartın dijital pazarlama ajansı, normal reklam ajanslarına göre online ve dijital platformlarda pazarlama faaliyetleri yürütmektedir. Profesyonel olarak çalışmakta olan Ortak Frekans,

  • Web tasarım
  • Sosyal medya yönetimi
  • İçerik stratejisi oluşturma
  • Mobil uygulama geliştirme
  • SEM
  • SEO gibi alanlarda çözümler yürütmektedir.

Bartın dijital pazarlama geleneksel ajanslara göre performans sonuçlarını daha iyi bir şekilde ölçmeye de yardımcı olmaktadır. Normal reklamlara ve etkinliklere göre ölçümler kolay bir şekilde yapılarak, buna göre düzenlemeler sağlanabilmektedir.

Bu bakımdan dijital ve geleneksel pazarlama birbirinden tamamen ayrılan iki konudur ve karışmaması gerekmektedir. Dijital pazarlama ajansı paketleri en uygun seviyelerde sunulmakta olup bunlardan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

bartin-dijital-pazarlama-ajansi

Bartın Dijital Pazarlama Ajansı Nasıl Çalışır?

İlk olarak iş birliği yapılacak firma ile ortak bir görüşme yaparak bir pazarlama stratejisi oluşturmaktadır. Hedef kitle analizleri de bu süreç esnasında dikkatli bir şekilde yapılmakta olup analizler firma yapısı, sektörü, rakipleri ve hedef kitle analizleri ile sağlanmaktadır.

Analizlerin ardından dijital medya platformlarının hangisinde etkin oldukları analiz edilerek buna göre çalışmalar düzenlenmektedir. Hangi içeriklere ilgi gösterildiği, hangi zamanlarda aktif olduklarına göre düzenlemeler ise öncesinde sağlanmaktadır. Tüm bu verilerden hareket ederek gereksinim ve amaçlara göre tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Yapılan strateji çerçevesinde bütçe kapsamında dijital kanallarda reklam ve içerik yayınlaması da yine sağlanmaktadır. Stratejiden nasıl bir performans alındığı izlenerek, buna göre ayarlamalar süreç boyunca yapılmaktadır. Ortak Frekans böylece dijital pazarlama paketleri ile marka tanınırlığınızı artırmanıza, satışları yükseltmeye, internet sitenizin daha fazla organik trafik almanıza olanak tanımaktadır.

reklam-ajansi

Bartın Dijital Pazarlama Ajansı Tarafından Yapılan Çalışmalar

Sektöründe geniş kapsamlı çalışmalar yapmaktadır. Bu kapsamda markalar için özgün ve etkileyici internet siteleri sağlamaktadır. Siteler markanın online varlığını güçlendirirken, kullanıcı deneyimi de böylece artırılabilmektedir.

Bunların yanı sıra özel yazılım ile yapılan siteler ve platformlar, marka kimliğine göre arama motorları tarafından tanınan özgün içerikler ile zenginleştirilmektedir. SEO çalışmaları da sitenin üst bölümlerde yer alması için gerçekleştirilmektedir.

SEM

Dijital pazarlama ajansı danışmanlık hizmetleri SEM kapsamında da yapılmaktadır. Google Reklamları ile bilinen çalışmalar internette kendinizi daha iyi tanıtmanıza olanak sağlamaktadır. Doğru planlama ve bütçe yönetimi ile kampanyalar dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kitle analizi ve buna göre çalışmalar, özenli bir şekilde düzenlenmektedir.

SEO

SEO çalışmaları da ajanslar tarafından dijital kapsamlarda verilmektedir. Dijital pazarlama ajansı fiyatları da bu süreçte uygun seviyelerde tutulmaktadır. Markanın sunduğu ürün ve hizmetlere göre en iyi şekilde tanıtımlar yapılarak verimli çalışmalar alınmaktadır. Bu süreçte site içi, site dışı ve teknik SEO gibi hizmetler ayrıntılı olarak verilmektedir.

reklam-ajansi1

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Sosyal medya yönetimi ve reklamları da dijital pazarlama danışmanlık firmaları tarafından verilmektedir. Bu ajanslar markaların Facebook, Instagram ya da farklı ağlar üzerine daha etkili şekilde varlıklarını sergilemelerine olanak tanımaktadır. Yapılan planlı ve stratejik paylaşımlar ile hedef kitlenin ilgisi de en iyi şekilde çekilebilmektedir.

Bunun yanı sıra reklamlar da kullanılarak direkt olarak ürün ve hizmetlerin müşterilere ulaşmasına da olanak tanımaktadır. Bu bakımdan Bartın dijital pazarlama ajansı, geniş kapsamlı hizmetler vermekte olup hangi çalışmaların yapıldığı, müşterilere göre değişmektedir. Fiyatlar da bunların içerisinde firma ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

Eğer Bartın dijital pazarlama fiyatları ya da hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız Ortak Frekans olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

reklam-ajansi2

Bartın Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak için Hemen Tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş