reklam-ajansi23

Burdur Google SEO ve Reklam Ajansı

burdur-google-seo-ve-reklam-ajansi

Burdur Google SEO ve Reklam Ajansı

Burdur Google SEO ve reklam ajansı olarak Ortak Frekans, Burdur’da faaliyet gösteren ve Google SEO ve reklam alanlarında uzman bir dijital pazarlama ajansıdır. Hedefiniz online ortamda daha fazla görünürlük elde etmek, web sitenize daha fazla trafik çekmek ve satışlarınızı artırmak ise Ortak Frekans size en doğru çözümleri sunmaktadır.

Dijital pazarlama yolculuğunuzda size eşlik etmeye hazır olan Ortak Frekans, Burdur SEO ajansı olarak Google SEO ve reklam alanlarında sertifikalı ve deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Böylece sektördeki en güncel gelişmeleri takip ederek, size en uygun ve en etkili stratejileri geliştirmektedir.

Ortak Frekans, her müşterisine özel bir yaklaşım benimsemektedir. Hedeflerinizi ve sektörünüzü analiz ederek, size özel bir dijital pazarlama planı oluşturmaktadır. Plan doğrultusunda çalışmalar yürütülerek, zamanınızı ve bütçenizi en verimli şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Ayrıca firmamız tüm çalışmalarını şeffaf bir şekilde yürütmektedir. Kampanyalarınızın performansını düzenli olarak raporlayarak, size detaylı bilgi sunmaktadırlar. Böylece çalışmaların gidişatını takip edebilir ve gerekli durumlarda stratejinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Sunduğu hizmetler için piyasa koşullarına uygun fiyatlar sunan Ortak Frekans, ücretsiz SEO danışmanlık hizmetiyle de ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak size en uygun teklifi sunmaktadır.

Burdur SEO danışmanı veya reklam uzmanı arayan işletmeler ve bireyler için firmamız uzun yıllardır profesyonel hizmetlerle kesin ve etkili sonuçlar sunmaktadır.

burdur-google-seo-ve-reklam-ajansi

Burdur Google SEO ve Reklam Ajansı: SEO Ajansı

Burdur SEO ajansı Ortak Frekans, web sitenizin Google arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için çalışmaktadır. Böylece daha fazla kişiye ulaşmanıza ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı olmaktadır.

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO ajansımız, web sitenizin teknik altyapısını optimize ederek, içeriğinizi anahtar kelimelerle zenginleştirerek ve diğer web sitelerinden gelen backlink’leri oluşturarak bunu yapmaktadır.

reklam-ajansi

Ortak Frekans, Burdur Google SEO uzmanı ekibi ile tüm müşterilerini memnun etmeyi başarırken, Google SEO hizmetleri şunları kapsamaktadır:

  • Anahtar Kelime Araştırması ve Analizi
  • İçerik Optimizasyonu
  • Teknik SEO
  • On-page SEO
  • Off-page SEO
  • SEO Raporlama ve Analizi

Burdur’da Ortak Frekans ile çalışmanın birçok faydası bulunmaktadır. Web siteniz arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer aldığında daha fazla kişi tarafından görülecektir. Özellikle bu da daha fazla trafik ve potansiyel müşteri anlamına gelmektedir.

Daha fazla kişi web sitenizi ziyaret ettiğinde, daha fazla ürün veya hizmet satma şansınız artmakta, web siteniz arama sonuçlarında üst sıralarda yer aldığında ise markanız daha fazla kişi tarafından bilinir hale gelmektedir.

Ayrıca SEO çalışmalarımız web sitenizin arama sonuçlarında organik olarak üst sıralara yükselmesine yardımcı olmaktadır.

reklam-ajansi1

Burdur Reklam Ajansı

Ortak Frekans, Burdur reklam ajansı olarak, işletmelerin Google Ads platformu üzerinden reklam vermelerine yardımcı olmaktadır. İşletmelerin hedef kitlelerine en uygun şekilde ulaşmalarını ve reklamlarından en yüksek verimi almalarını sağlayacak şekilde stratejiler geliştirmektedir.

Google Ads, Google tarafından sunulan bir reklam platformudur. İşletmeler, bu platformu kullanarak arama sonuçlarında, YouTube videolarında, web sitelerinde ve mobil uygulamalarda reklamlar gösterebilmektedir.

Google Ads reklamları, tıklama başına ödeme (TBM) modeli ile çalışmakta ve reklam verenler, reklamlarına her tıklandığında belirli bir ücret ödemektedir. Firmamızın sunduğu Google reklam hizmetleri şunları içermektedir:

  • İşletmeler için Google Ads hesapları oluşturur ve yönetiriz. Anahtar kelime araştırması, reklam grupları oluşturma, bütçe belirleme ve reklam metni yazma gibi işlemleri içerir.
  • İşletmelerin hedeflerine uygun şekilde Google Ads kampanyaları oluşturur ve yönetiriz.
  • İşletmelere Google Ads kampanyalarının performansı hakkında raporlar sunarız. Sunduğumuz raporlar, tıklama oranları, dönüşüm oranları ve yatırım getirisi (YG) gibi metrikleri içerir.

reklam-ajansi2

Burdur Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak için Hemen Tıklayınız.