reklam-ajansi23

E-ticaret Sitesi Ideasoft – Ideasoft Paketler ve Fiyatlar

ideasoft

E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur Ideasoft? 

E-Ticaret sitesi Ideasoft: Globalleşen ve teknolojik açıdan gelişen dünyamıza e-ticaret sitesi kurmak gerekmektedir. Başarılı bir e-ticaret sitesi nasıl kurulur Ideasoft’un cevabını vermek için bazı yollardan geçmek gerekmektedir. Öncelikle yapılması gereken bir e-ticaret platformu seçmektedir. Ardından hedef kitleyi belirleyerek, marka ismini ve bunlara uygun bir web site adı almanız gerekmektedir. E-ticaret sitesi Ideasoft adımları şöyle devam etmektedir; ürün belirleme, ödeme yöntemi, site tasarımı, marka stratejisi, reklam ve marka stratejilerini kreatif bir şekilde planlayarak halka arz edilmelidir. E-ticaret sitesi Ideasoft ile internet mecrasına atılarak satış yapmak her ne kadar zahmetli görünse de teknolojik gelişmeler sayesinde kolaylıkla ilerlemek mümkündür. Profesyonel destek alarak istediğiniz başarıya ulaşabilir ve hayallerinizdeki satışları yapmaya başlayabilirsiniz. 

ideasoft

Ideasoft E-ticaret Nasıl Yapılır? 

İnternet hayatımızın merkezinde yer alan önemli bir teknolojidir. Bu yüzden kendi yararımıza kullanmak oldukça mantıklı ve akıllıca bir tercih olacaktır. Ideasoft e-ticaret nasıl yapılır sorusunun cevabını şu şekilde sıralayabiliriz;  

 • E-ticaret için yaptığınız veya yapacağınız sektörü belirlemek gerekmektedir. Hali hazırda bulunan geleneksel bir ticaret işiniz varsa, bunu teknolojiyle harmanlayarak Ideasoft e-ticaret alanında geliştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. 
 • Ürün tercihi adımların ikincisinde yer almaktadır. Tercih edeceğiniz ürünün büyük bir kitleye hitap etmesi gerektiğini unutmamakta fayda vardır. 
 • Marka tasarımı ve web sitenizin tasarımı önem verilmesi gereken bir konudur.  
 • Bunların yanı sıra kargo ve ödeme seçeneği göz ardı edilmemesi gerek unsurlar arasında yer almaktadır.  
 • Ideasoft e-ticaret web sitesi kurmak için geriye kalan son adım ise şirketinizi kurmaktan geçmektedir. 

Ideasoft E-Ticaret Site Örneklerini Görüntülemek İçin Tıklayınız

Ideasoft Mu Ticimax Mı? 

Ideasoft mu Ticimax mı sorusu daima tartışılan bir konudur. Ancak burada seçim sebebi olacak durumlar aranılan kriterlere bağlı olarak değişmektedir. Yani her iki yazılım da işinize yarayabilir. Ancak aradığınız özelliklere göre Ideasoft ve Ticimax kıyasıya bir yarış içerisindedir. Aslında her iki seçeneğinde yüklenmesi hızlı ve kolaydır. E-ticarete maceranız yeni başlıyor ise, Ideasoft’un fiyatları Ticimax’a göre biraz daha uygun fiyat sunmaktadır. Ideasoft, seo bakımından Ticimax’a göre oldukça öndedir. Bunun yanı sıra Ticimax’ın sunduğu temalar sınırlı ölçüde kalırken, Ideasoft’un sunduğu temalar oldukça geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Ideasoft ile Ticimax’ın sunucu trafik kullanımı aşağı yukarı eşit bir çizgide seyretmektedir. Ideasoft’un abonelik modülü bulunurken Ticimax bu imkânı sizlere sunmamaktadır. Ideasoft bunların haricinde excel ürün yüklemesini içerisinde barındırırken, Ticimax bu olanağı sizlere sunmamaktadır. Bahsedilenlerin kişisel açıdan da birçok fark vardır. Aslında önemli olan beklentilerinizi hangi yazılımın karşıladığıdır. 

reklam ajansı
reklam ajansı

Ideasoft Güvenilir Mi? 

Ideasoft güvenilir bir yazılımdır. Birçok bireyin, firmanın ve hatta daha büyük işletmelerin kullanımındadır. En fazla bilinen yazılım markaları arasında yer alan Ideasoft, müşteri memnuniyeti açısında da oldukça başarılı bir tutum sergilemektedir. Müşteri bazlı bakış açılarıyla çıktığı günden beri hizmet vermeyen devam eden Ideasoft tercih edilen yazılımlar arasında yerini almıştır. E-ticaret denildiği taktirde akıllara gelen sayılı yazılımlarından biri olan Ideasoft, güvenirlilik konusunda da kendisini kanıtlamıştır. E-ticaret ile uğraşmak isteyen ve bu işe yeni başlayacak firma ve şahıslar için, sunduğu kolay, hazır ve hızlı imkanları ile tanınmıştır. İlk defa e-ticaret sektörüne giriş yapacak olan bireylerin sıklıkla duydukları bir yazılımdır. Günümüz dünyasının gelişmesiyle hayatımızın ortasına oturan interneti, e-ticaret boyutunda iyi ve faydalı bir şekilde kullanmak için bir web siteye sahip olmak gerekmektedir. Bu gibi web sitelerinin yazılımında kullanılan en bilindik yazılım programlarından biri Ideasoft’tur. 

Ideasoft Paketler 

Ideasoft paketler, web site kurulumunda bazı özellikleri kapsayan toplu bir sepeti kapsamaktadır. Web site, yazılım ve sistem öğelerini içine alan altyapılar Ideasoft e-ticaret paketi olarak tanımlanır. Bazı kişilere göre istekler veya özellikle bulunması gerektiği öne sürülen kişisel öneriler dışında, herhangi bir kodlama ve yazılım gerektirmez. Ideasoft yazılım paketleri genellikle standartlar olarak hizmete sunulur. Tecrübeye veya ihtiyaca göre istenilen paket seçilir. Aynı zamanda bireyin veya firmanın bulunduğu şartlarda göz önünde bulundurularak paket yönlendirilmesi yapılabilmektedir. Paket seçimi gerçekleştikten sonra ürün ve hizmetlere göre düzenlemek, isteği karşılama boyutunda yardımcı olacaktır. E-ticaret altyapı paketlerinde ek olarak admin kontrol sistemi ile servis edilir. Site içi fonksiyonları kontrol etme yetkisi bu alt yapıda bulunmaktadır. İçerisinde bulunan ürünleri veya yeni yüklemek istediğiniz ürünleri kolay bir şekilde yüklenmenize olanak tanır.  

Ideasoft E-Ticaret Paketleri ve Fiyatları İçin Tıklayınız

Ideasoft Fiyat 

Her yazılım belli bir fiyatı vardır demek yanlış bir tabir olacaktır. Ideasoft fiyatlarında değişkenlik görmek mümkündür. Bunun sebebi yapan kişiye uğraştığı zamana ve profesyonelliğine bağlı olarak değişmektedir. Bunun dışında Ideasoft fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise içine ekleteceğini ek özelliklerdir. Ancak paket değişikliklerinde de fiyat değişebilmektedir. Bu nedenle ortalama bir fiyat çıkarmak mümkün olsa da bireyin ya da firmanın isteklerini baz alarak ortaya bir şey çıkarmak ancak o zaman mümkün olmaktadır. Ideasoft fiyat farklılıkları hizmet alınan ajansa bağlıdır. Opsiyonel seçeneklerin bulunması ve paketlerin bulunması fiyat vermede net bir bilgiyi ortaya koymamaktadır. Bunun yanı sıra firmaya özel bir yol haritası çizilerek uygulanan tarife ancak o zaman doğru bir bilgi sağlayabilmektedir.  

ideasoft
ideasoft

Ideasoft Çözüm Ortakları 

Ideasoft çözüm ortaklarını anlatmadan önce çözüm ortağının ne olduğu bilmek gerekmektedir. Bir kişi veya kurumun her alanda uzman olması mümkün değildir. Sürekli bir işi olmayan bu çözüm ortaklıkları genellikle, problem olduğu zaman devreye girerler. Bu nedenle farklı firmalardan çözüm ortaklığı desteği alarak yollarına devam ederler. Ideasoft çözüm ortakları, bir iş için gerekli olan iş birliğine yanıt veren, aynı zamanda iş birliğini kabul eden ve işi yapmakla hükümle olan tarafa çözüm ortağı denmektedir. Ideasoft çözüm ortakları, ihtiyaç duyulabilecek hizmetleri içeren danışma ve başvuru platformlarını kapsamaktadır. Alanında uzman kişiler tarafından sorunlarınızın çok kısa sürede profesyonellikle çözülmesi anlamına gelmektedir. Aslında Ideasoft çözüm ortaklıkları ile doğrudan müşteriyi karşı karşıya getirerek, var olan sorunu hızlı bir şekilde halledilebilme imkânı sunmaktadır. 

reklam ajansı

Ideasoft Reklam  

Her alanda olduğu gibi yazılım ve web site alanında da reklam yapılması önemlidir. Ideasoft reklam, web sitenizin daha üst sıralarda görünmesi için sizin ile iş birliği yapar. Bunun dışında arama motorlarında kolay görünebilmeniz için çalışmalar yapar. Ideasoft reklam, geleneksel reklam anlayışların dışına çıkarak, web tabanlı reklam sağlamaktadır. Reklam daima bir ürünün, markanın bilinirliğinin ve marka değerinin artması için olmazsa olmazlar içerinde yer almaktadır. Ideasoft reklam çalışması yapılan bir web site ile, Ideasoft reklam çalışması yapılmayan bir web site arasında gözle görülür ve rakamlara dayalı bir fark olması kuvvetle muhtemeldir. Bu neden ile Ideasoft reklam desteği alan web site sahipleri her zaman bir adım öndedirler.  

Ideasoft Facebook Katalog 

Günümüzde çok fazla aktif kullanıcısı olduğu olmadığı yanılgısına düşülse dahi, Facebook reklamları oldukça işe yaramaktadır. Facebook katalog reklamlarını kullanmak içi Ideasoft Facebook katalog yerleştirmelerinin yapılması gerekmektedir. Oldukça büyük bir kitleye hitap edebilen bu uygulama reklam için gayet uygun bir platformdur. Ideasoft Facebook reklamlarını kullanabilmek ve ürün kataloğunu yerleştirmek için Facebook Business servisinde kaydınızın olması gerekmektedir. Bu adımların sağlandığı takdirde Ideasoft Facebook Katalog reklamlarında, reklam vermeniz mümkün olacaktır. Bu platform sayesinde çok daha fazla geniş kitlelere hitap edebilir ve marka bilinirliliğinizi arttırarak satışlarınızı iyi yönde etkileyebilirsiniz. Ne kadar fazla kişiye hitap edebilirseniz, ürün satışlarında yüzdelik olarak artış görebilmeniz mümkün hale gelecektir. Unutulmaya yüz tutmuş bu platform hatırı sayılacak kadar kişinin halen kullandığını bir platform olduğunu unutmamak gerekmektedir.  

Ideasoft Instagram Mağaza 

Aktif olarak kullanıcı sayısının en fazla olduğu uygulama olarak bilinen Instagram, reklam için kullanılabilecek en iyi platformalar arasında yer almaktadır. Basit bir arayüz ve kolay kullanımıyla Ideasoft Instagram mağazasında yerinizi alabilirsiniz. Paylaşımlar yaparak ve markanızın ürünlerini etiketleyerek sayfanızı ziyaret eden birçok insanın ürünlerinizden satın almasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu tarz uygulamalarda ve genel olarak e-ticaret sektöründe çok daha önemli olan görselliği unutmamak gerekmektedir. Profesyonel bir çekim ile stokta bulunan ürünleri ön plana çıkarak bireylerin dikkatini çekebilir ve ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Verimli kullanılan bir Ideasoft Instagram mağazası yüksek oranda satışlarınızı arttırabilir. Ideasoft Instagram mağazası ekran optimizasyonunu sizlere sunar. Bu neden ile her cihazda yüksek performans vererek müşterilerinize rahat ve kullanışlı bir deneyim sağlamaktadır.  

Ideasoft Site İçerik Ayarları 

Web sitenizin düzenli ve göz yormayan, aynı zamanda kolay kullanışlı olması gerekmektedir. Ideasoft site içerik ayarları bu hizmetleri kolay bir şekilde sizlere sunmaktadır.  

 • Anasayfa üst içerik olarak bilinen Ideasoft site içerik ayarı, anasayfanızdaki ürünlerinin metin, resim, video ve slider eklemenize olanak sağlar.  
 • Sayfa altı olarak adlandırılan Ideasoft site içerik ayarı ise, web sitenizin en altında çıkacak olan bütün resimleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 
 • Marka üst içerik ise, tüm markaların yayınlandığı sayfada üst içerik alanını sizlere sunmaktadır. 
 • Kategoriler üst içerik olarak bilinen ayar ise, kategorilerin gösterildiği sayfada üst içerik alana ek yapmanızı olanak sağlar. 
 • Ürünler sayfasında kırmızı buton ile gösterilen alan sponsor ürünleri, yeşil buton ile gösterilen alan ise yeni ürünleri temsil etmektedir. 
 • İndirimli veya popüler ürünleri Ideasoft site içerik ayarları sayesinde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. 
ideasoft
ideasoft

Ideasoft Seo 

Seo, Search Engine Optimization olarak bilinen arama motoru optimizasyonun baş harflerinden oluşmaktadır. Seo çalışması arama motorlarında organik veya doğal olarak üst sıralarda olmanıza olanak sağlamaktadır. Ideasoft seo ise tam olarak sizlere bu ayrıcalığı sunmaktadır. Gerekli kurallar çerçevesinde ve uzman bir ekip sayesinde organik bir şekilde daha fazla kişiye hitap edebilmek için bu yöntem kullanılmaktadır. 2016’da Google’ın yaptığı çalışmalar sayesinde ortaya konulan seo günümüzde en doğal reklam olarak bilinmektedir. Ideasoft seo ile kendinizi arama trafiğinin tam olarak ortasında bulmanız olağan bir durum olacaktır. Ideasoft seo çalışmlarından haberdar olan bireyler, daima arama motorlarına görüntülenme başına reklam ücreti ödemek zorun kalmazlar. Bu neden ile en çok tercih edilen reklam olarak bilinmektedir.  

Sakarya Ideasoft Danışmanlık 

Ideasoft danışmanlık günümüzde pek bilinmese de web ajanslarının gözdesidir. Ancak Sakarya Ideasoft Danışmanlık denildiği takdirde akıllara gelen ilk ajans olarak müşteri tabanlı misyonumuz sayesinde birçok çalışmada bulunulmuştur. Mevcut ürünlerinizi, doğru ve geniş kitlelere hitap ettirmenizde bizimle iş birliği yapabilirsiniz. En iyi reklam politikalarımız ile rakiplerinizi çok daha iyi analiz ederek, bir adım öne çıkmanızda size Ideasoft danışmanlık servisini sunuyoruz. Seo uyumlu çalışmalarımız ile organik aramalarda üst sıralarda yer almanıza ve çok daha görüntülenme sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız bu işe canı gönülden bağlı uzmanlar olarak, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İşte tam olarak bu sayede, Sakarya Ideasoft danışmanlık denildiğinde ilk akla gelen ajans olarak listede ismimizi daima yukarılara taşıyoruz. 

Sakarya Ideasoft Ana Bayi 

Günümüzde ajansların reklam denildiğinde ilk akıllarına gelen Ideasoft kavramı, yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlamıştır. Yenilikçe dünyaya ayak uydurulabilen nadir ajanslar vardır. Ancak Sakarya Ideasoft Ana Bayi denildiği taktirde ilk akıllara gelen ajans olmak, sunulan hizmetin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutan ajansımız bu konuda da gelişen teknolojileri yakından takip etmektedir. Çağa ayak uydurmak ve güncel kalmak her zaman emin adımlarla ilerlemeye yardımcı olacaktır. Sakarya Ideasoft Ana Bayi olarak, Sakarya’da hizmet veren profesyonel ekibimiz, her zaman gelişmeleri takip etmektedir. Bu nedenle iş birliği içerisine girerek, rakiplerinizin önüne geçmek tamamıyla siz değerli müşterilerimizin inisiyatifine kalmıştır. Doğru bir yol haritası çıkartarak sağlam hamleler sayesinde emin adımlar ile ilerlemek, çoğu zaman başarıya giden yolda pozitif yönde etkilenmenize sebep olacaktır. Sakarya Ideasoft Ana bayi olarak her zaman kaliteli ve profesyonel bir hizmet verme anlayışımızın yanında, devamlılık veya sürdürülebilirlik ilkelerimiz sayesinde başarıya sahibi olmak artık çok daha kolay olacaktır. 

reklam ajansı
reklam ajansı

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Hemen Tıklayınız.