reklam-ajansi23

İzmir Sosyal Medya Ajansı

izmir-sosyal-medya-ajansi

İzmir Sosyal Medya Ajansı

İzmir sosyal medya ajansı olarak Ortak Frekans, İzmir’de tasarım ve reklam odaklı, yenilikçi ve profesyonel bir İzmir sosyal medya ajansı olarak, markanızın dijital sesini bulmanıza ve hedef kitlenizle kalıcı bir bağ kurmanıza yardımcı olmak için kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Uzman ekibimiz, sosyal medya platformlarının en güncel dinamiklerine hakimdir ve markanız için en uygun stratejileri geliştirir. Kalıpların dışına çıkarak, markanızın farkını ortaya koyacak ve hedef kitlenizin ilgisini çekecek yaratıcı çözümler sunarız.

Hedeflerinize ulaşmanız bizim için önceliklidir. Bu nedenle, tüm çalışmalarımızı somut sonuçlara odaklarız. Sürekli ve şeffaf iletişim ile sizi her aşamada bilgilendiririz. Detaylı analizler ve raporlar sunarak, kampanyalarınızın ve stratejinizin başarısını ölçmenizi sağlarız.

En uygun İzmir sosyal medya ajansı fiyatları ile hem tasarım hem de reklam çözümleri en kapsamlı şekilde her ihtiyaca ve isteğe uygun olarak sunulmakta ve sosyal medyanın gücünden en iyi şekilde yararlanabilmeniz sağlanmaktadır.

Sosyal medya tasarım hizmetlerinin yanı sıra İzmir sosyal medya reklam ajansı olarak yine en uygun İzmir sosyal medya reklam fiyatları ile en özel ve etkili çözümleri sunmaktadır.

izmir-sosyal-medya-ajansi

İzmir Sosyal Medya Ajansı Yönetimi

İzmir’de faaliyet gösteren firmalar, günümüzün dijital çağında sosyal medyanın gücünden yararlanmak için sosyal medya yönetimi hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ortak Frekans ise bu noktada öne çıkmaktadır.

İzmir sosyal medya yönetimi hizmeti, firmaların hedef kitlelerine daha etkin bir şekilde ulaşmalarına, marka bilinirliklerini artırmalarına ve müşteri etkileşimlerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Firmamız tarafından sunulan İzmir sosyal medya yönetimi paketleri her ihtiyacı karşılamaktadır.

İşletmeler, İzmir sosyal medya yönetimi ücretleri konusunda her zaman memnun kalabilmekte ve firmamızla iletişime geçerek İzmir sosyal medya yönetimi fiyat bilgisi alabilmektedir. Sunulan hizmetler arasında şunlar yer almaktadır:

 • Sosyal Medya Stratejisi Oluşturma
 • Hesap Yönetimi
 • İçerik Oluşturma
 • Yayınlama ve Planlama
 • Etkileşim Yönetimi
 • Reklamlar
 • Analiz ve Raporlama

reklam-ajansi

İzmir Sosyal Medya Paketleri

Ortak Frekans, İzmir’de en kapsamlı sosyal medya çözümlerini sunmayı başarırken, her isteğe ve ihtiyaca uygun İzmir sosyal medya paketleri sayesinde müşterilerinin dilediği hizmete eksiksiz bir şekilde ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Her bütçeye uygun İzmir sosyal medya paket fiyatları ile firmamızın sunduğu paketler şu hizmetleri kapsamaktadır:

 • Sosyal medya hesap yönetimi hizmeti ile platformlara özel içerik stratejileri, özgün içerik üretimi, etkileşim yönetimi ve detaylı raporlama ile tüm hesaplarınızı profesyonelce yönetiriz.
 • Reklam yönetimi hizmeti ile hedef kitlenize en uygun platformlarda, bütçenizi optimize ederek reklam kampanyaları oluşturur ve yönetiriz.
 • İçerik üretimi hizmeti ile markanızın kimliğine ve hedef kitlenize uygun, ilgi çekici ve özgün içerikler üretiriz.
 • Grafik tasarım hizmeti ile sosyal medya platformları için görseller, afişler, infografikler ve diğer görsel materyalleri tasarlarız.
 • Detaylı analizler ve raporlar sunarak sosyal medya performansınızı takip etmenizi ve stratejinizi geliştirmenizi sağlarız.

İzmir Sosyal Medya Danışmanlık

Ortak Frekans, İzmir sosyal medya danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Firmamız, İzmir sosyal medya danışmanlık paketleri ile müşterilerinin sosyal medyada ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri en başarılı şekilde sunarken, bu süreçte profesyonel bir ekiple işletmelerin yanında olmaktadır.

reklam-ajansi1

İzmir Sosyal Medya Tasarım

Görsel olarak çarpıcı içerikler, markaların dijital varlıklarını güçlendirmektedir. Profesyonel grafik tasarım ekibimiz, İzmir sosyal medya tasarım hizmetleri ile markanızın benzersiz kimliğini yansıtan özgün içerikler oluşturmak için çalışmaktadır.

İzmir sosyal medya sayfa tasarım hizmetleri ile platformlarda sayfanızın en ilgi çekici ve profesyonel görünüme kavuşabilmesini sağlayan firmamız, ayrıca sosyal medya postlarınız için de markanızı en iyi şekilde yansıtacak post tasarımları sunmaktadır.

İzmir sosyal medya tasarım fiyatları ile her müşterisini memnun etmeyi başaran Ortak Frekans, post tasarım fiyatları ve sayfa tasarım fiyatları konusunda İzmir’in en uygun fiyatlı ama en kapsamlı ve profesyonel hizmetlerini sunmaktadır.

reklam-ajansi2

İzmir Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak için Hemen Tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş