reklam-ajansi23

Ordu Dijital Pazarlama Ajansı

ordu-dijital-pazarlama-ajansi

Ordu Dijital Pazarlama Ajansı

Ordu dijital pazarlama ajansı, müşterilerin dijital etkileşimini ve internette keşfedilebilirliğini artırmak ve daha fazla satış yapmalarına yardımcı olmak için dijital odaklı pazarlama taktiği kullanmaktadır.

Şirket içi internet pazarlama uzmanlığı olmayan veya sınırlı olan işletmelerin ajanslar ile çalışması istenen sonuçların daha iyi şekilde alınmasına yardımcı olmaktadır. Ortak Frekans farkındalık oluşturmak, yeni müşteriler çekmek ve satışları artırmak için çok kanallı bir pazarlama stratejisi oluşturmaya olanak tanımaktadır.

ordu-dijital-pazarlama-ajansi

Ordu Dijital Pazarlama Ajansı Hizmetleri

Ortak Frekans, müşterilerine çeşitli hizmetleri bir arada teklif etmektedir. İşletmenizin çevrimiçi pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için paketler arasından kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

  • Google Reklam yönetimi
  • E-posta pazarlama kampanyaları
  • İçerik pazarlama
  • Sosyal medya pazarlamacılığı
  • SEO
  • Web sitesi geliştirme

Ortak Frekans dijital pazarlama ajansı bu hizmetlerin her birinde özel çözümler sunmaktadır.

reklam-ajansi

Google Reklam Yönetimi

Google Ad Manager farklı reklam ağları ve konumlarda reklamların yayınlanmasına olanak tanıyan bir sistemdir. Bu hizmet işletmelere derinlemesine hedefli bir reklam raporlama seçeneği sunarak işletmelerin daha geniş bir kitleyi hedeflemesine olanak tanımaktadır.

Bir reklamı yayınlarken izlenmesi gereken en önemli etki, gösterim sayısıdır. Bu metrik reklamınızı kaç kişinin görüntülediğini belirleyerek hedef kitleniz arasındaki performansını göstermektedir. Ortak Frekans ilk adımdan son adıma kadar her işlemi profesyonel şekilde yapmaktadır.

Bir reklam oluşturmak, onu takip etmek, verileri analiz etmek ve hangi reklamın yayınlanacağını belirlemek çok zor olabilmektedir. Ortak Frekans, dijital pazarlama fiyatları üzerine en uygun teklifleri yaparak çalışmaktadır.

E-posta Pazarlama Çalışmaları

E-posta pazarlama çalışmalarının temel görevi anlaşılabileceği gibi mevcut ve potansiyel müşterilere e-posta atmaktır. Bir e-posta pazarlama alıcıyı bir anketi doldurmak, bir ürün satın almak veya ücretsiz denemeye kaydolmak için harekete geçirmeyi amaçlamaktadır.

Doğru yapılan bir e-posta pazarlama kampanyası müşterilerinizle etkileşim kurmanıza, potansiyel müşteri elde etmenize, farkındalık yaratmanıza ve satışları artırmanıza yardımcı olabilmektedir. Ortak Frekans pazarlama danışmanlık bu süreçte müşterilere olanak tanımaktadır.

İçerik Pazarlama

İçerik pazarlaması sadece kaliteli içerik hazırlamayı değil aynı zamanda mevcut olanları düzenlemeyi de içeren stratejik bir çözümdür. İçerik hedef kitlenizin ilgisini çekmenize ve elde tutmanıza yardımcı olarak gelirinizin artmasını sağlamaktadır.

Ortak Frekans içerik stratejisi geliştirme, içerik üretme ve sonuçları analiz etme de dahil olmak üzere hedef kitlenizde yankı uyandıran değerli içerikler oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

reklam-ajansi1

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal medya, pazarlama dünyasında büyük değişikliklere yol açmıştır. Twitter, Instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformları, yeni kitlelere ulaşmayı ve ürünlerinizin tanıtımını geleneksel yöntemlere göre daha kolay hale getirmiştir.

Ancak hesaplarınızı yayınlayabileceğiniz içeriklerle doldurmak yerine, net bir pazarlama stratejisine gereksinim duymaktadır. Her gün 1,93 milyardan fazla insan Facebook kullanmakta olup böylece dünya çapında en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi haline gelmektedir.

Facebook reklam yönetimi bu süreçte büyük ve küçük işletmelerin platformlarında ücretli çevrimiçi reklamlar oluşturmasına, yayınlamasına ve analiz etmesine olanak tanımaktadır. Ancak tüm Facebook reklamları etkili değildir. Ortak Frekans danışmanlık daha düşük maliyetle daha fazla gösterim oluşturacak reklamlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu kullanıcı, ilgili bir anahtar kelimeyi aradığında organik sonuçlarda daha görünür hale gelmek için web sitenizde ve içeriğinizde değişiklik yapma sürecidir. Ortak Frekans dijital pazarlama paketleri de içlerinde SEO’yu bulundurmaktadır.

SEO sıralamanızı iyileştirmenin bir anahtarı anahtar kelime araştırmasına ve kullanıcıların arama olasılığı yüksek olan özenle seçilmiş içeriğe dayalı bir dizi anahtar kelime kullanmaktır. Ortak Frekans dijital pazarlama fiyatları üzerine en uygun teklifleri vererek bu çalışmaları yürütmektedir.

reklam-ajansi2

Ordu Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak için Hemen Tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş