reklam-ajansi23

Ankara Sosyal Medya Ajansı

ankara-sosyal-medya-ajansi

Ankara Sosyal Medya Ajansı

Ankara sosyal medya ajansı, yenilikçi yaklaşımıyla sosyal medya alanında öncü bir rol üstlenmektedir. Özellikle sosyal medya tasarım ve reklam konularında uzmanlaşmış olan ajansımız, müşterilerine etkili ve yaratıcı çözümler sunarak dijital varlıklarını güçlendirmektedir.

Markalarının sosyal medyada öne çıkmasının giderek önemli hale geldiği günümüzde Ankara’daki tüm işletme ve girişimciler için kapsamlı sosyal medya hizmetlerini en uygun Ankara sosyal medya ajansı fiyatları ile sunmaktadır.

Ortak Frekans, müşterileriyle ortak bir dil ve frekans yakalayarak başarılı iş birlikleri oluşturmayı başarmaktadır. Markanızın sosyal medyada en etkili şekilde yer almasını sağlayarak hedef kitlenizle doğru iletişim kurmanıza yardımcı olmaktadır.

Ankara sosyal medya paketleri özellikle şu hizmetleri kapsamaktadır:

 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Sosyal Medya Reklamcılığı
 • Sosyal Medya Tasarımı
 • Sosyal Medya Danışmanlığı

Ankara sosyal medya paket fiyatları için Ortak Frekans ile hemen iletişime geçebilir ve detaylı görüşme sonrası fiyat teklifi alabilirsiniz.

ankara-sosyal-medya-ajansi

Ankara Sosyal Medya Ajansı Yönetimi

Dijital çağın en önemli pazarlama araçlarından biri olan sosyal medya, Ankara’daki firmalar için de büyük bir önem taşımaktadır. Ankara sosyal medya yönetimi hizmeti ile Ortak Frekans, firmaların popüler sosyal medya platformlarında hesaplarını profesyonel bir şekilde yönetmelerini ve hedef kitleyle etkileşim kurmalarını sağlamaktadır.

Firmamız Ankara sosyal medya yönetimi paketleri ile her isteğe ve bütçeye uygun seçenekler sunarken, sosyal medya yönetimi için tüm süreç kapsamlı ve detaylı bir şekilde uzman bir ekiple yürütülmektedir.

Hedef kitle, pazarlama ve iletişim hedefleri doğrultusunda bir sosyal medya stratejisi oluşturulmakta, hedef kitleye hitap eden, özgün ve ilgi çekici içerikler üretilmektedir. Paylaşımların görsel olarak çekici olması için özgün tasarımlar hazırlanmaktadır.

Hesapların günlük takibi, yorum ve mesajlara yanıt verme gibi işlemler sosyal medya uzmanları tarafından yönetilirken, hesapların performansı düzeli olarak analiz edilmekte ve raporlar sunulmaktadır.

Ankara sosyal medya yönetimi ücretleri tüm girişimci ve işletmelerin bütçelerini zorlamadan en etkili hizmeti alabilmesi için en uygun şekilde belirlenirken, Ankara sosyal medya yönetimi fiyat teklifi için müşterilerimiz firmamızla iletişime geçebilir.

Ankara Sosyal Medya Danışmanlık

Ankara sosyal medya danışmanlık hizmeti, işletmenizin sosyal medya platformlarında başarılı bir şekilde varlık göstermesine yardımcı olmak için sunulan bir hizmettir. Ortak Frekans’ın uzman danışman ekibi, firmanızın sosyal medya gücü için her detayı düşünmektedir.

Birbirinden farklı Ankara sosyal medya danışmanlık paketleri ile her firmaya, sektöre, isteğe ve ihtiyaca uygun seçenekler sunan firmamız, Ankara’da sosyal medya danışmanlığına ihtiyaç duyan herkesi memnun etmeyi başarmaktadır. Uzmanlarımız danışmanlık kapsamında şunları sunar:

 • Hedef kitlenizi analiz eder ve ona uygun bir sosyal medya stratejisi oluşturur.
 • Sosyal medya hesaplarınızı yönetir ve içerik üretir.
 • Reklam kampanyaları düzenler ve performanslarını takip eder.
 • Sosyal medya raporları hazırlar ve analizler sunar.
 • Sosyal medya krizleri durumunda çözüm üretir.

reklam-ajansi

Ankara Sosyal Medya Tasarımı

Ankara sosyal medya tasarım hizmeti, işletmenizin sosyal medya hesaplarında görsel olarak çekici ve ilgi çekici içerikler oluşturmaya odaklanan bir hizmettir. Firmamız Ankara sosyal medya sayfa tasarım hizmetlerinin yanı sıra post tasarım hizmeti de sunmaktadır.

Markanıza uygun bir görsel kimlik oluşturulmakta, Infografikler, videolar, bannerlar gibi görseller tasarlanmakta, sosyal medya kapak fotoğrafları ve profil resimleri hazırlanmakta ve paylaşımlarınız görsel olarak ilgi çekici hale getirilmektedir.

Özellikle Ankara sosyal medya tasarım fiyatları konusunda oldukça iddialı olan Ortak Frekans, hem sayfa tasarım hem de post tasarım fiyatları konusunda Ankara’nın en uygun fiyatlarını sunup Ankara’nın en kaliteli ve kapsamlı hizmetini sunmayı başarmaktadır.

reklam-ajansi1

Ankara Sosyal Medya Reklam Ajansı

Ortak Frekans, Ankara’da firmaların sosyal medya platformlarında en doğru ve en etkili şekilde reklam vermelerine yardımcı olmaktadır. Ankara sosyal medya reklam ajansı olarak firmaların hedef kitlelerine ulaşmasını, marka bilinirliğini artırmasını ve satışlarını arttırmasını sağlayacak şekilde sosyal medya reklam kampanyaları tasarlamakta ve yönetmektedir.

Firmalara aşağıdaki konularda yardımcı olunmaktadır:

 • Hedef Kitle Belirleme
 • Reklam Kampanyası Tasarlama
 • Reklam Verilmesi
 • Reklam Yönetimi
 • Raporlama

Ortak Frekans, her firmaya özgü sunduğu özel hizmetler için her zaman müşterilerine uygun Ankara sosyal medya reklam fiyatları sunmaktadır.

reklam-ajansi2

Ankara Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak için Hemen Tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş