reklam-ajansi23
balikesir-reklam-ajansi

Balıkesir Reklam Ajansı

Balıkesir reklam ajansı olarak Ortak Frekans, sahip olduğu deneyimi ile firmaların hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlayan lider bir ajanstır. Dijital pazarlama, geleneksel reklamcılık ve kurumsal kimlik oluşturma gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Balıkesir reklam ajansı olarak firmamız her ölçekten firmaya özel çözümler sunmaktadır. Web sitesi tasarımı ve geliştirme, SEO, SEM, sosyal medya yönetimi, e-posta pazarlama ve içerik pazarlama gibi dijital pazarlama hizmetleri ile markanızın dijital dünyada görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmaktadır.

Televizyon, radyo, basın ve açık hava reklamcılığı gibi geleneksel reklam mecralarını kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Logo tasarımı, kurumsal kimlik rehberi oluşturma, kartvizit ve broşür tasarımı gibi kurumsal kimlik hizmetleri de sunmaktadır.

Böylece markanızın profesyonel bir imaj kazanmasına yardımcı olmaktadır. Balıkesir reklam ajansları arasında yer alan ve sunduğu kaliteli hizmetlerle öne çıkan Ortak Frekans, Balıkesir’de işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm reklam çözümlerini uzman bir ekiple sunmaktadır.

Reklam ajansı olarak sunduğumuz hizmetler, Balıkesir’de faaliyet gösteren işletmelerin ve kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özenle sunulmakta ve böylece herkese özgü çözümlerle en iyi sonuçların alınabilmesi mümkün olmaktadır.

balikesir-reklam-ajansi

Balıkesir Reklam Ajansı Firmaları

Ortak Frekans, reklamcılık ve pazarlama sektöründe uzun yıllara sahip deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Her marka için özel ve özgün çözümler geliştirmeye odaklanmaktadır. Önce markanızın hedef kitlesini belirlemekte ve kitleye en etkili şekilde ulaşabilecek stratejiler geliştirmektedir.

Tüm çalışmaların sonuçlarını düzenli olarak raporlayan ve müşterileri ile şeffaf bir iletişim kuran firmamız, Balıkesir reklam firmaları arasında müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmakta ve her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Ortak Frekans olarak, Balıkesir’deki işletmelerin dijital dünyada seslerini duyurmalarına ve hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olmak için buradayız. Balıkesir reklam şirketleri arasında en kapsamlı reklam hizmetlerini en başarılı şekilde sunan firmamızın hizmet verdiği sektörler arasında şunlar yer almaktadır:

 • Perakende
 • E-ticaret
 • Turizm
 • Eğitim
 • Sağlık
 • Hizmet Sektörü

Balıkesir’de reklam ajansı arayışındaysanız, Ortak Frekans ile iletişime geçerek kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.

reklam-ajansi

Balıkesir Kurumsal Reklam

Hedef kitlenize ulaşmanın ve markanızın bilinirliğini artırmanın en etkili yollarından biri de kurumsal reklamcılıktır. Balıkesir’de de faaliyet gösteren Ortak Frekans, bu alanda size en kapsamlı ve yenilikçi hizmetleri sunarak, kurumsal kimliğinizi güçlendirmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Uzman ekibimiz, Balıkesir kurumsal reklam hizmeti için sektörünüz, ürünleriniz veya hizmetleriniz ve hedef kitleniz hakkında detaylı bir analiz yaparak, size özel bir reklam stratejisi oluşturmakta ve her ihtiyaca özel çözümlerle kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

reklam-ajansi1

Dijital ve geleneksel reklamcılık kanallarında kullanılmak üzere özgün ve ilgi çekici reklam konseptleri ve tasarımları geliştiririz. Reklam bütçenizi en etkin şekilde kullanarak, hedef kitlenize en uygun mecralarda reklam yayınlamanızı sağlarız.

Tüm reklam kampanyalarınızın performansını düzenli olarak takip eder ve size detaylı raporlar sunarız. Böylece kampanyaların başarısını ölçmenize ve gerekli optimizasyonları yapmanıza yardımcı oluruz.

Balıkesir reklamcılar firması olan Ortak Frekans, sizler için şu gibi hizmetleri en kapsamlı şekilde sunmaktadır:

 • Logonuz, web siteniz, kartvizitleriniz ve diğer kurumsal kimlik öğelerinizin tasarımı ve uygulaması.
 • Kullanıcı dostu ve işlevsel web siteleri tasarlamak ve geliştirmek.
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya reklamcılığı, banner reklamcılığı, e-posta pazarlamacılığı gibi dijital reklam kanallarında kampanyalar oluşturmak ve yönetmek.
 • Televizyon, radyo, basın ve açık hava reklamcılığı gibi geleneksel reklam kanallarında yer almak.
 • Basın bültenleri hazırlamak, basınla ilişkileri yönetmek ve kurumsal etkinlikler düzenlemek.

reklam-ajansi2

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak için Hemen Tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaş