reklam-ajansi23

Sosyal Medya Yönetimi Başlangıç Paketi ile Dijitale İlk Adımlarınızı Atın

sosyal-medya-yonetimi-baslangic-paketi

Sosyal Medya Yönetimi Başlangıç Paketi

Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi, dijital dünyaya yeni adım atanlar için hazırlanan, temel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış bir hizmet paketidir. Çağımızın en güçlü iletişim kanallarından biri haline gelen sosyal medya platformları, markalar ve bireyler için vazgeçilmez birer dijital pazarlama aracı olarak kullanılmaktadır. Sosyal medya yönetimi alanında alacağınız profesyonel bir destek, dijital dünyada daha sağlam temeller atmanızı sağlar.

Bu başlangıç paketi, ayrıca sosyal medya hesaplarınızın sayfa düzenine, içerik üretiminden analize kadar geniş bir yelpazede sunulan hizmetlerden faydalanmanızı sağlar. Sosyal medya yönetimi paketleri fiyat açısından genellikle ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirilir ve böylelikle her bütçeye uygun sosyal medya yönetimi paketleri arasından sizlere seçenek sunularak, dijital dünyaya ilk adımınızı hem ekonomik hem de profesyonel bir şekilde atmanıza olanak tanır.

Sosyal medya yönetimi fiyatları, paketin kapsamına, sunulan hizmetlerin çeşitliliğine ve kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketinde genellikle markanızın sosyal medya dünyasındaki konumunu belirlemek, hedef kitlenize ulaşmak ve marka bilinirliğinizi artırmak için gerekli olan temel hizmetler bulunur. Bu paket kapsamında ise sosyal medya hesabınız için yapılacak hizmetler özetle şunlardır:

 1. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi kapsamında öncelikle profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetini edinmiş olursunuz. Ajansımızda bulunan uzmanlarımız, işletmenizin dijital platformlarda daha rekabetçi olması için gereken optimizasyonları sağlar ve markanızın ön planda olması için gereken stratejileri geliştirir.
 2. Bu paket ile sosyal medyanın en önemli kriterlerinden birine daha sahip olursunuz. Hedef kitle analizi, dijital dünyadaki varlığınızın ne yönde ilerleyeceğini belirleyen oldukça önemli detaylar arasındadır. Bu strateji ile işletmeniz veya markanızla ilgili olabilecek potansiyel hedef kitleyi belirleyen sosyal medya yönetimi uzmanlarımız, sizi doğrudan ilgili kişilere ulaştırır.
 3. Ayrıca bu paketle, dijital platformlarının algoritmalarını takip ederek, tanıyarak ve detaylı analizler gerçekleştirerek, sürekli olarak sosyal medya reklam stratejileri geliştirilir. Bu sayede hesabınız daima güncel formlarda tutulur ve algoritmaya ayak uydurması sağlanır.
 4. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi içerisinde yer alan hizmetlerden diğeri ise etkileyici içerik tasarımlarıdır. Bu içerikler yüksek çözünürlüklü görsellerle ve kitleyi etkileşime teşvik edecek metinlerle zenginleştirilir. Bu sayede hedef kitlenizi etkileyebilir ve iletişiminizi artırabilirsiniz.

Dijital dünyada başarı kapılarını aralamak istiyorsanız, sosyal medya yönetimi paketleri fiyatlarına göz atarak ihtiyaçlarınıza en uygun olan başlangıç paketini seçebilir, sosyal medya varlığınızı profesyonel ellerde şekillendirebilirsiniz. Bu ilk adım, markanızın dijital dünyada emin adımlarla ilerlemesine ve uzun vadede başarılı olmasına olanak sağlayacaktır. Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı olarak hizmetlerimizden yararlanmak ve sosyal medya yönetimi konusunda profesyonel bir destek almak için iletişime geçebilirsiniz.

sosyal-medya-yonetimi-baslangic-paketi

Sosyal Medya Yönetimi Başlangıç Paketi İçeriği Nedir?

Sosyal medya yönetimi paketleri (başlangıç paketi) içeriği nedir sorusuyla merakını gidermek isteyenler için bu başlık altında istenen bilgileri veriyoruz. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi, şirketlerin ve bireylerin dijital platformlarda yerlerini sağlamlaştırması ve ilk adımlarını sağlam bir temel üzerine atabilmesi için hazırlanmıştır. Bu sosyal medya yönetimi paketi, marka bilincini artırmak, hedef kitleyle etkileşim kurmak ve sosyal medya platformları üzerinden etkili bir iletişim stratejisi geliştirmek isteyenler için oldukça uygundur. Başlangıç paketinin içeriği ise şunlardır:

 1. Sayfa Düzeni: Dijital platformlarda en önemli olan şey düzen ve sunumdur. Bu paket kapsamında, sosyal medya hesaplarının düzeni, profil ve kapak fotoğraflarının profesyonelce tasarlanması, içerik takvimi oluşturulması ve düzenli gönderi paylaşımları gibi temel unsurlar yer alır. Sosyal medya yönetimi paketleri fiyat açısından farklılık gösterirken, sosyal medya yönetimi başlangıç paketi genellikle uygun maliyetli ve küçük işletmeler ya da yeni başlayanlar için idealdir.
 2. Gönderi Tasarımı (10 Adet): Dijital dünyada etkin bir varlık göstermenin en mühim yolu, etkileyici gönderi tasarımları yapmaktan geçer. Paylaşılacak olan gönderiler kalite, etkileyicilik, kreatiflik gibi özellikleri taşımalı ve hedef kitleye uygun şekilde tasarlanmalıdır. Bu sosyal medya yönetimi paketi ile markanızı, işletmenizi ve alanınızı yansıtan 10 farklı gönderi tasarlanır. Bu tasarımlar özenle ve büyük incelikle hazırlanarak en iyi etkileşimi alması sağlanır.
 3. Hikaye Tasarımı (10 Adet): Sosyal medya platformlarındaki en iyi etkileşim sağlayan araçlar arasında hikayeler yerini sağlama alır. Günlük yaşamdan eğitime, ticaretten siyasi vurgulara kadar her türlü paylaşımın yapıldığı ve oldukça aktif kullanılan bir paylaşım aracıdır. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi kapsamında, işletmenize, hedeflerinize ve markanıza yönelik dikkat çeken 10 adet hikaye tasarımı yapılır. Yüksek kaliteye sahip olan bu tasarımlar, hedef kitlenin etkileşim yapmasını sağlayacak incelikler içerir.
 4. Video İçeriği (1 Adet): Başarılı bir video gönderisi, bir işletme veya marka için tartışmasız en iyi etkileşim kaynağıdır. Sosyal medya yönetimi paketleri arasındaki bu başlangıç paketi kapsamında, kısa, öz ve dikkat çekici bir video tasarımı yapılır. Bu video içeriği ile markanızın mesajı daha güçlü bir şekilde vurgulanır. Sosyal medya yönetimi fiyat araştırmasını yapan kullanıcılar, sunulan bu hizmetlerle elde edebilecekleri avantajları daha iyi anlayabilirler. Başlangıç paketi ile 1 adet yüksek kaliteye sahip video üretilir ve işletmenizin belirgin özellikleri öne çıkarılır.
 5. Kurumsal Açıklama Metinleri: Bir işletmenin profesyonelliğini ve kurumsal kimliğini en doğru şekilde yansıtmasını sağlayan unsurlar şüphesiz ki kurumsal açıklama metinleridir. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi kapsamında, işletmenizin veya markanızın kimliği en iyi şekilde metne dökülür, etkileyici, özgün ve dikkat çeken metin çalışması yapılarak, dijital dünyadaki duruşunuz güçlendirilir. Sosyal medya yönetimi hizmeti kapsamında, bu profesyonel hizmeti de almış olursunuz.
 6. Ölçümleme ve Değerlendirme: Bir sosyal medya hesabının sürdürülebilir şekilde ilerleyebilmesi için performans analizi, hedef kitle analizi ve stratejik planlamalar yapmak mutlak bir gerekliliğe sahiptir. Paylaşımlarınız, reklamlarınız ve hesabınızın genel performans analizi yapılarak, daha iyi stratejilerle desteklenmesi sağlanır. İstatistiksel verilere dayanan bu metot ile sosyal medya yönetiminiz en iyi şekilde yürütülür.

Sosyal medya yönetimi başlangıç paketinin detaylarına girildiğinde, markanın tonu ve kişiliğiyle uyumlu içerik önerileri ve gönderi tasarımları sunulduğunu görebilirsiniz. Sosyal medya yönetimi paketleri fiyat seçenekleri, sunulan ek hizmetler ve uzmanlık düzeyine bağlı olarak değişiklik gösterse de başlangıç paketi, genel itibariyle bütçe dostu bir yaklaşım sunmaktadır. Bu paketle sosyal medya dünyasına adım atmak, geniş kitlelere ulaşma yolunda en verimli ilk adımınız olabilir. Belirlediğiniz hedeflere ulaşmak ve sürdürülebilir bir sosyal medya varlığı oluşturmak için sosyal medya yönetimi hizmeti sunan Sakarya Reklam Ajansı olarak, sürecin tamamında kontrolü elimizde tutuyor ve sizi bu zahmetlerden kurtarıyoruz.  Profesyonelliğimizden faydalanmak ve cazip fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri (Başlangıç Paketi) Fiyatı Nedir?

Sosyal medya yönetimi paketleri (başlangıç paketi) fiyatı nedir sorusu, işletmeler için dijital dünyanın kapılarını aralamak ve marka bilinirliğini artırmak için bilinmesi gereken önemli bir konudur. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi ile tüm bunlar mümkün hale gelmektedir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış, düşük maliyetli çözümler sunan sosyal medya yönetimi paketleri, bu ihtiyaca yönelik olarak özenle hazırlanmaktadır. İşletmelerin ve markaların tercih edebileceği 3 farklı sosyal medya yönetimi paketi bulunmaktadır.

Bu paketlerden ilki sosyal medya yönetimi başlangıç paketidir. Paketler kapsamında fiyat değişikliğine sebep olan faktörler arasında paket içeriğindeki hizmetlerin kapsamı, içerik üretimi sayısı, gönderi sıklığı ve analiz gibi etkenler yer almaktadır. Özetleyecek olursak, her paket aynı kalitede ve aynı profesyonellikle sunulur, değişen tek şey hizmetin kapsamı ve detayıdır. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi fiyatları ise şu şekildedir:

reklam-ajansi19

Sosyal Medya Yönetimi
Başlangıç Paket

5900₺

Aylık

reklam-ajansi19

Sosyal Medya Yönetimi
Ekonomik Paket

7100₺

Aylık

reklam-ajansi19

Sosyal Medya Yönetimi
Gelişmiş Paket

9300₺

Aylık

Sosyal Medya Yönetimi Başlangıç Paketi Hangi İşletmeler için Uygundur?

Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi hangi işletmeler için uygundur sorusu, dijital dünyanın hızı gelişimiyle birlikte sıkça araştırılmaya başlamıştır. Günümüzde sosyal medya yönetimi, işletmelerin müşteri kitleleriyle etkileşime geçebilmeleri ve marka bilinirliklerini artırabilmeleri için elzem bir rol oynamaktadır. Özellikle küçük ya da orta ölçekli işletmeler veya yeni girişimler için, bütçeyi verimli bir şekilde kullanmak ve sosyal medya kanallarını nasıl etkin bir şekilde yöneteceklerini bilmek oldukça önemlidir. Bu noktada devreye giren sosyal medya yönetimi başlangıç paketi, sınırlı bütçeleri olan ve sosyal medyada sağlam bir temel oluşturmayı hedefleyen işletmeler için oldukça ideal bir seçenektir.

Sosyal medya yönetimi paketleri, işletmelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanır ve daha fazla kapsamlı stratejik planlamaya ihtiyaç duyan büyük ölçekli firmalar için özelleştirilebilmektedir. Küçük bir butikten yerel bir kafeye, girişimcilerden pazarlama alanlarına ve hatta internet üzerinde hizmet veren herhangi bir danışmanlık firmasına kadar her türden küçük veya orta ölçekli işletmeler, sosyal medya yönetimi paketleri fiyat konusunda da bütçelerine uygun olan bu seçeneklerden faydalanarak sosyal medya varlıklarını güçlendirebilirler.

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı olarak, yıllardır sürdürdüğümüz profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetlerimizle sayısız işletmenin gelişimini ve dijital platformlar üzerindeki gücünü artırdık. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi seçeneğimiz ile dijital dünyadaki büyüme hedefiniz için gereken ilk adımı atabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilir ve cazip sosyal medya yönetimi fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat Neye Göre Değişir?

Sosyal medya yönetimi fiyat neye göre değişir sorusu, belirlenen hedefler ve stratejiler doğrultusunda, çeşitlenen hizmet ve özellikler bazında farklılık göstermektedir. Dijital Pazarlama ve Marka Danışmanı Hakkı CAN’ın uzmanlığıyla hizmet veren bir dijital reklam ajansı olarak, her işletmeye uygun sosyal medya yönetimi paketlerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Her markanın ya da bireyin sosyal medyada gerçekleştirmeyi hedeflediği faaliyetler, bu alanda uygulanacak stratejileri şekillendirir ve bu durum sosyal medya yönetim paketi fiyatlarını dolaylı olarak etkiler. Dolayısıyla hedefler ne kadar geniş ve çeşitliyse, uygulanacak stratejiler de o kadar etkili ve çeşitli olmalıdır. Her işletmenin ihtiyacı ve hedefleri farklılık gösterdiği gibi sosyal medya yönetimi fiyatları da bu bağlamda farklılıklar gösterebilmektedir. İşte fiyatları etkileyen en temel faktörler:

 1. Hedefler ve Stratejiler: Bu destekleyici hizmetin fiyatları, işletmelerin hedeflerine, stratejilerine ve ihtiyaçlarına yönelik olarak değişir. Markanın, işletmenin veya bireyin amacı bilinirliğini artırmak, ürün satışlarını yükseltmek ve potansiyel hedef kitleyle olan etkileşimi artırarak genişlemesini sağlamaksa, bu hedeflere yönelik özel planlamalar ve stratejiler geliştirilmelidir. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi fiyatlarını etkileyen faktörler arasında bu ilk sıradadır.
 2. Hizmet Kapsamı: Hizmet kapsamı bağlamında incelendiğinde, sosyal medya yönetimi paketleri çeşitli özellik ve hizmetlerle zenginleştirilebilir. Profesyonel ajans olarak başlangıç, ekonomik ve gelişmiş olmak üzere 3 farklı paket tarafınızca kullanımınıza sunulur. Başlangıç paketinde daha temel hizmetler yer alırken, ekonomik ve gelişmiş paketlerde iste daha kapsamlı planlama, farklı stratejilerle destekleme ve reklam kampanyaları yönetimi gibi ekstra hizmetler bulunur. Bu kriterlere bağlı olarak da sosyal medya yönetimi başlangıç paketi fiyatları değişiklik gösterir.
 3. İçerik ve Tasarım Kalitesi: Sosyal medya yönetimi fiyatlarını etkileyen bir başka önemli faktör ise içeriğin tasarımı ve kalitesidir. Son derece kreatif, marka değerini yansıtan ve hedef kitleye hitap eden özgün içerikler üretmek, kaliteli görseller, videolar ve metinler kullanmak, sosyal medya yönetimi paketleri fiyat skalasında belirleyici bir rol oynar. Yüksek kalite standartlarında içerik ve tasarım içeren paketler, sosyal medya yönetimi başlangıç paketine göre daha maliyetli olur ancak alınacak geri dönüş de aynı orantıda artış sağlar.
 4. İş Gücü ve Zaman: Son olaraksa iş gücü ve zaman yönetimi de sosyal medya yönetimi fiyat belirlemede önemli rol oynar. Profesyonel olarak hizmet veren bir sosyal medya uzmanının yönetimi altında, her bir sosyal medya hesabının düzenli ve etkin bir şekilde yönetilmesi, uzmanlık ve zaman gerektirir. Bu süreçte harcanan mesai, kullanılan yaratıcı ve stratejik düşünce kapasitesi de fiyatlandırmada göz önünde bulundurulur.

Tüm faktörleri göz önünde bulundurduğumuzda, aslında fiyatların tamamen işletmenizin veya markanızın ihtiyaç ve hedeflerine yönelik olarak değiştiğini söyleyebiliriz. Sosyal medya yönetimi başlangıç paketi ile diğer paketler arasındaki farklar hizmet kalitesi olarak sabit kalıp, işlevsellik, hizmet kapsamı ve detaylarla değişikliğe uğrar. Her işletme farklı bir sosyal medya stratejisine sahiptir. Bu nedenle işletmenizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini en doğru şekilde belirlemek için bu alanda profesyonel bir şekilde sosyal medya yönetimi hizmeti veren Sakarya Reklam Ajansı olarak bizlere ulaşabilir ve en cazip fiyatlarla üstün kaliteye sahip hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Hemen Tıklayınız.