reklam-ajansi23

Sosyal Medya Yönetimi Ekonomik Paket ile Görünürlüğü Artırın

sosyal-medya-yonetimi-ekonomik-paket

Sosyal Medya Yönetimi Ekonomik Paket

Sosyal medya yönetimi ekonomik paketiyle markanızın dijital dünyadaki varlığını güçlendirebilirsiniz. Günümüzün rekabetçi iş ortamında, sosyal medya platformlarındaki etkin ve profesyonel şekilde yönetilen bir hesap, işletmeler için kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmiştir. Sosyal medya yönetimi, küçük veya orta ölçekli işletmelerin dijital pazarlama alanında başarı sağlayabilmesi için gereken destekleyici bir hizmettir.

Sosyal medya yönetimi paketleri, işletmenizin sosyal medya hesaplarını stratejik bir şekilde yönetmek ve potansiyel müşterilere ulaşmak için gereken tüm hizmetleri içermektedir. Ekonomik paket seçenekleri sayesinde, kısıtlı bir bütçeye sahip olan işletmeler dahi dijital reklam ajansı olarak sunduğumuz cazip sosyal medya yönetimi paketleri fiyatlarından faydalanabilirler. Bu paketler, marka bilinirliğini artırma, müşteri ilişkilerini güçlendirme ve satışları artırma gibi temel hedefleri baz alan hizmetler dizisinden oluşur.

Her işletmenin ihtiyacının farklı olmasından dolayı, sosyal medya yönetimi paketleri fiyatları da bu ihtiyaca göre şekillenir. Sosyal medya yönetimi ekonomik paket seçeneği, işletmelerin bu ihtiyaçlarını dikkate alarak tasarlanmış ve buna göre fiyatlandırılmıştır. Bu paketlerle işletmeler, sosyal medyada marka bilinirliğini artırmak, hedef kitleye ulaşmak ve etkileşimi maksimize etmek gibi strateji hizmetlerini edinir.

 1. Profesyonellikle ve incelikle hazırladığımız sosyal medya yönetimi paketleri ile dijital platformlarınızın kontrollünü uzmanlarımızın eline teslim etmiş ve bu sayede sosyal medya yönetimi hizmetimizi almış olursunuz. Bu hizmet kapsamında profilinizde gerekli düzenlemeler yapılır, optimizasyonlar sağlanır ve ön plana çıkabilmeniz için gereken stratejiler planlanır.
 2. Sosyal medya yönetimi ekonomik paket aracılığı ile markanızın ve işletmenizin hedef kitlesi detaylıca analiz edilir, hedefleriniz doğrultusunda özelleştirmeler yapılır ve gönderiler bu doğrultuda hazırlanarak paylaşılır. Hedef kitle analizi ve hesap performanslarınız detaylı olarak incelenir ve bu bağlamda stratejiler geliştirilir. Sosyal medya yönetimi paketi içerisinde olan bu hizmet ile hedef kitlenize doğrudan ulaşmanız sağlanır.
 3. Dijital dünyanın sürekli olarak güncellenmesi ve değişmesiyle, sosyal medya platformlarının algoritmalarını tanımak ve gereksinimlerine göre hareket etmek gerekir. Ajansımızda bulunan sosyal medya uzmanı ekip arkadaşlarımız, bu güncelleme ve değişimleri takip ederek hesabınızı daima güncel ve algoritmanın istediği şekilde tutar. Bu sayede gelişmelere ve değişimlere ayak uydurmuş olursunuz.
 4. Sosyal medya yönetimi ekonomik paket içerisindeki en dikkat çeken hizmet ise içerik tasarımlarıdır. Bu içerikler daima yüksek çözünürlüğe sahip görsellerle desteklenir ve etkileyici metin çalışmaları ile zenginleştirilir. Kreatif tasarımlarla hedef kitlenizin dikkati üzerinize çekilir ve bu sayede de etkileşimin artması hedeflenir. Sosyal medya yönetimi paketleri sayesinde hedef kitlenizi etkileyecek paylaşımlar yapabilir ve onlarla olan iletişiminizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Teknoloji gelişimini sürdürdükçe ve dijital dünya var oldukça, bir işletme veya marka olarak tüm bu sürece ayak uydurabilmeniz ve sosyal medyada etkin bir rol oynamanız gerekmektedir. Çünkü gelişim devam ettikçe yeni ihtiyaçlarda çoğalır ve akabinde bu ihtiyaçlara yönelik hizmet veren işletmeler ortaya çıkar. Sosyal medya yönetimi hizmetlerini profesyonel olarak sunan Sakarya Reklam Ajansı olarak, akıp giden zamanınızı bu etkili sosyal medya yönetimi hizmetlerimizle değerlendirmek istiyoruz. Markanızı veya işletmenizi dijital platformlarda öne çıkarmak, bilinirliğinizi artırmak ve uzun vadede sürdürülebilir bir gelişim elde etmek için bizimle iletişime geçebilir ve sosyal medya yönetimi ekonomik paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Ekonomik Paket İçeriği Nedir?

Sosyal medya yönetimi paketleri (ekonomik paket) içeriği nedir sorusunu araştıran işletme ve markalar bu başlıkta aradıkları bilgiye ulaşabilirler. Sosyal medya yönetimi günümüzde işletmelerin en çok önem vermesi hizmetlerden biri haline gelmiştir. Gelişen teknoloji ve değişen tüketici alışkanlıkları gereği, marka bilinirliğinin ve müşteri etkileşiminin artırılmasında sosyal medya platformları vazgeçilmez pazarlama aracıdır. Fakat dijital pazarda rekabet avantajı yakalamak ve etkili bir sosyal medya hesabı oluşturmak için profesyonel destek almak şarttır. İşte bu noktada, hazırladığımız sosyal medya yönetimi paketleri, özellikle bütçesi kısıtlı küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal çözümler sunmaktadır. Ekonomik sosyal medya paketinin içeriği ise şu şekildedir:

 1. Sayfa Düzeni: Sosyal medya mecralarında etkinlik sağlayabilmenin en temel gereksinimi düzen ve sunumdur. Bu sosyal medya yönetimi ekonomik paket kapsamında, sosyal medya yönetimi ihtiyacı duyulan sosyal medya platformları için profil optimizasyonu, içerik planlaması, düzenli gönderi paylaşımları ve plan takvimi oluşturulması gibi detaylar yer alır. Bu hizmetler sayesinde, işletmeler profesyonel bir sosyal medya görünümü kazanırken, aynı zamanda potansiyel müşterilere ulaşma ve onlarla etkileşim kurma fırsatını da dolaylı olarak elde etmektedir.
 2. Gönderi Tasarımı (15 Adet): Etkileşimi yüksek ve kullanıcıların sevdiği bir profile sahip olmak, görselliğin yüksek kalitede sunulduğu zaman mümkün olur. Bu sosyal medya yönetimi paketimizle, 15 adet kreatif, etkileyici ve kaliteli gönderi tasarımlarına sahip olursunuz. Bu gönderiler, hedef kitlenizi etkileşime teşvik edecek inceliklerle işlenir ve geri dönüş oranınız bu sayede yükselir.
 3. Hikaye Tasarımı (15 Adet): Hikayeler öncelikli olarak Instagram olmak üzere neredeyse her platformda en çok tüketilen içerikleri içinde barındırır. Sosyal medya yönetimi ekonomik paket ile bu alanda yüksek etkileşim getirecek, yüksek kaliteye sahip ve yaratıcı fikirlerle hikayeler tasarlanır. Hikayeler alanının potansiyelini kullanabileceğiniz içerik çalışmaları yapılır ve bu sayede etkileşim oranınınız artırılır. Bu sosyal medya yönetimi paketiyle hedef kitlenizin ilgisini çekecek 15 adet tasarım yapılır.
 4. Video İçeriği (2 Adet): Video içerikleri sosyal medyada en çok dikkat çeken ve kullanıcıları diğer paylaşımlara göre daha fazla etkileyen bileşenlerdir. Sosyal medya paketleri, sizlere bu video içeriği tasarımı imkanını sağlar ve dolayısıyla hedef kitleniz tarafından dikkat çekerek etkileşiminizi artırır. Kısa ve öz şekilde hazırlanan dikkat çekici videolar markanızın imajını güçlendirme konusunda etkili bir rol oynar.
 5. Kurumsal Açıklama Metinleri: Sosyal medya yönetimi ekonomik paketi kapsamında, markanızın imajını destekleyecek ve kurumsal bir görünüm kazandıracak metin çalışmaları yapılır. Özgün, kaliteli ve etkileyici unsurları içerisinde barındıran bu metin çalışmaları sayesinde, sosyal medya yönetimi hizmetiyle kurumsal imaj sağlama avantajını da elde edebilirsiniz. Dijital varlığınız bu metinlerle güçlendirilir ve size daha rekabetçi bir duruş kazanmanız sağlanır.
 6. Ölçümleme ve Değerlendirme: Diğer tüm paketlerde olduğu gibi bu sosyal medya yönetimi paketi içerisinde de temel olarak rakip analizi, hedef kitle analizi ve hesap analizi gibi incelemeler yapılır. Bu veriler doğrultusunda gereken stratejiler belirlenir ve sürdürülebilir gelişim için gereken taktikler uygulanır. Sosyal medya yönetimi hizmetimizi bu yöntemlerle destekleyerek, en iyi verimini almanız sağlanır.

Sosyal medya yönetimi ekonomik paketler, tasarruf dostu bir başlangıç yapmak isteyen işletmeler ve markalar için biçilmiş bir kaftandır. Her ne kadar detaylı analizler, karmaşık stratejilere sahip kampanyalar ve geniş kapsamlı strateji geliştirmeler bu paketin dışında kalsa da temel ihtiyaçlar düşünüldüğünde ekonomik paketler birçok işletme için yeterli olmaktadır.

Özellikle sosyal medya dünyasına yeni adım atanlar veya kaynaklarını başka alanlarda kullanmak isteyen işletmeler için sosyal medya yönetimi ekonomik paket seçeneği verimli bir başlangıç noktası sağlar. Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı olarak, sosyal medya yönetimi paketleri fiyat araştırmasını yapan işletmelere birbirinden cazip fiyatlarla ve farklı fiyat seçenekleriyle hizmetlerimizi sunuyoruz. Makul fiyat tekliflerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri (Ekonomik Paket) Fiyatı Nedir?

Sosyal medya yönetimi paketleri (ekonomik paket) fiyatı nedir sorusu, esasında dijital dünyanın kapılarını aralayan işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Her bütçe için uygun fırsatlar sunan sosyal medya yönetimi paketleri ile işletmenizi veya markanızı dijital platformlarda daha güçlü bir konuma ulaştırabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için oldukça uygun olan bu sosyal medya yönetimi paketiyle, marka bilinirliğinizi artırabilir ve dijital dünyadaki duruşunuzu güçlendirebilirsiniz. Sosyal medya uzmanı ekip arkadaşlarımızla incelikle hazırladığımız 3 farklı sosyal medya yönetimi paketi bulunmaktadır.

Bu paketler arasında en çok tercih edilen bütçe dostu paket ise sosyal medya yönetimi ekonomik paket seçeneğimizdir. Burada dikkate alınması gereken birkaç faktör bulunmaktadır, hedeflenen kitle büyüklüğü, içerik üretim sıklığı ve sosyal medya kanallarının sayısı gibi kriterler direkt olarak fiyatlandırmayı etkileyen sebepler arasındadır. Ancak ekonomik sosyal medya yönetimi paketlerinde, hizmetler sadeleştirilerek en temel hizmetler sağlanır ve bu da fiyatın daha erişilebilir olmasını sağlar. Sosyal medya yönetimi paketleri fiyatları işletmenizin ihtiyaçlarına ve sosyal medyadaki hedeflerinize göre de değişiklik gösterir. Hazırladığımız bu paketle, kalite unsurlarını sabit kılarak gereken hizmetleri en iyi şekilde sürdürüyoruz. Başlangıç paketine göre kapsamı daha detaylı olan bu sosyal medya yönetimi ekonomik paket fiyatları ise aşağıdaki gibidir:

reklam-ajansi19

Sosyal Medya Yönetimi
Başlangıç Paket

5900₺

Aylık

reklam-ajansi19

Sosyal Medya Yönetimi
Ekonomik Paket

7100₺

Aylık

reklam-ajansi19

Sosyal Medya Yönetimi
Gelişmiş Paket

9300₺

Aylık

Sosyal Medya Yönetimi Ekonomik Paket Hangi İşletmeler için Uygundur?

Sosyal medya yönetimi ekonomik paket hangi işletmeler için uygundur araştırmasını yapan markalar ve işletmeler bu başlık altında aradıkları bilgiye uzmanlığımız ışığında erişebilirler. Girişimcilik ruhunu uyandıran ve markanızın dijital dünyadaki yüzü olan sosyal medya yönetimi, her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Ancak bütçe kaynaklarının kısıtlı olması, özellikle küçük, orta ölçekli ve yeni kurulan işletmeler için sosyal medya konusunda profesyonel destek alma fikrini daha da zor hale getirebilmektedir.

İşte tamda bu ihtiyaç noktasında, sosyal medya yönetimi ekonomik paketleri devreye girmektedir. Bu paketler, sınırlı bütçeye sahip olan ve dijital dünyadaki varlıklarını güçlendirmeye başlamak isteyen işletmeler için adeta bir can simidi niteliği taşımaktadır. Sosyal medya yönetimi hizmeti, sanat atölyeleri, kafeler, butik dükkanlar, dijital pazarlama alanında ve diğer girişim alanlarında hizmet veren işletmeler için uygundur.

Sosyal medya yönetimi paketleri fiyat avantajlarımızdan faydalanarak, marka bilinirliğinizi artırabilir ve daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu paketler, sosyal medya varlığını güçlendirmek ve dijital pazarlama stratejilerini geliştirmek isteyen her işletme ve marka için cazip fiyat seçenekleri bulunur. Sosyal medya yönetimi ekonomik paketler, sermayesi kısıtlı olan, ancak dijital dünyada yerini almak ve sosyal medya aracılığıyla müşteri kitlesini genişletmeyi hedefleyen her türden işletme için uygundur.

Gerekli olan tek şey, işletmenizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini doğru bir şekilde belirleme ve bunlara uygun bir paket seçimidir. Bu sayede, bütçenizi aşmadan, etkili ve profesyonel bir sosyal medya yönetimiyle markanızın potansiyelini maksimize edebilirsiniz. Dijital Pazarlama ve Marka Danışmanı Hakkı CAN’ın liderliğinde dijital reklam ajansımızda yürüttüğümüz çalışmalar ve sosyal medya yönetimi paketleri fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat Neye Göre Değişir?

Sosyal medya yönetimi fiyat neye göre değişir sorusunun cevabı için her işletmenin belirlediği hedefler ve uygulayacağı stratejiler doğrultusunda değişiklik gösterdiğini söylemek mümkündür. Bir marka veya işletmenin dijital dünyadaki hedefi, ihtiyaçları ve sosyal medyanın hedefler doğrultusundaki gereksinimleri gibi detaylara göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca sosyal medya yönetimi ekonomik paket fiyatları, hizmetlerin detayı, sayısı ve kapsamı gibi kriterlere göre de şekillenebilmektedir. Bu fiyatları etkileyen en temel unsurlar ise şöyledir:

 1. Hedefler ve Stratejiler: Dijital dünyanın şüphesiz bir gereksinimi olan sosyal medya yönetimi hizmetleri, fiyat açısından markanın amacı doğrultusunda şekillenir. Eğer amaç marka bilinirliğini yükseltmek, işletmeyi güçlü kılmak, hedef kitleyi genişletmek ve ürün satışlarında artış sağlamaksa, bu hedeflere yönelik özel stratejiler geliştirilmeli ve incelikle planlanmalıdır. Bu kriterler belirlendiğinde paket seçimi daha doğru şekilde yapılabilir.
 2. Hizmet Kapsamı: Hizmet kapsamının genişliği de sosyal medya yönetimi fiyatlarını etkileyen önemli bir faktördür. İçerik üretimi, grafik tasarım, video tasarımı, etkileşim yönetimi gibi birçok farklı hizmeti barındıran sosyal medya yönetimi paketleri, elbette ki daha kapsamlı ve bu nedenle daha maliyet açısından farklılık gösterir. Paketlerimiz arasında başlangıç, ekonomik ve gelişmiş olmak üzere 3 farklı seçenek bulunur. Bu paketler arasında hizmet kapsamlarını göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.
 3. İçerik Tasarımı ve Kalitesi: Herhangi bir sosyal medya yönetimi fiyatlarında değişiklik oluşturan diğer bir unsur ise içeriklerin tasarımı, kreatifliği ve kalitesidir. Ajansımızda alanında uzman ekibimiz tarafından hazırlanan içeriklerin kalitesi, doğal olarak maliyetleri etkilemektedir. Burada, kaliteli içeriğin erişim ve etkileşimi doğrudan etkileyebileceğini ve uzun vadede marka değerinizi artırabileceğini unutmamak gerekir. Sosyal medya yönetimi ekonomik paket, başlangıç paketine göre daha detaylı ve kaliteli içerik tasarımlarını içerir.
 4. İş Gücü ve Zaman: Sosyal medya yönetimi paketleri fiyatı üzerinde etkili olan başka bir faktör ise, iş gücü ve zamanın gerekliliğidir. Sosyal medya yönetimi, ilgi ve sabır gerektiren bir süreçtir. Bu süreçte harcanan zaman ve çaba, paketin fiyatının belirlenmesinde doğrudan etkiye sahiptir. Özellikle yoğun bir şekilde güncellenmesi gereken hesaplar veya kriz anlarında hızlı yönetim gerektiren durumlar, sosyal medya yönetimi ekonomik paket fiyatlarının yükselmesine sebep olabilen kritik unsurlardır.

Dijital dünyada başarıya ulaşmak için sosyal medya yönetimi hizmeti, sizi doğrudan hedefinize ulaştıracak kilit bir role sahiptir. Sosyal medya yönetimi ekonomik paket fiyatları, diğer tüm paketlerde olduğu gibi yüksek hizmet kalitesi ve profesyonel iş anlayışı ilkeleriyle sabit kalır, hizmetin detayı, hedefin kapsamı ve işlevsellik gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Sosyal medya yönetimi hizmeti, her işletme ve marka için farklı stratejilerle oluşturur. Bu nedenle doğru paket seçimini yapmak için Sakarya Reklam Ajansı olarak bizimle iletişime geçebilir ve cazip sosyal medya yönetimi fiyatları tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı

Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Hemen Tıklayınız.